IFS ERP’nin bildirim aracı IFS Streams Apple Watch uygulaması ile bileklerde de yerini aldı.

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS‘in son versiyonu IFS Applications™ 9 ile birlikte gelen yeni özelliklerden olan ve IFS içinden güncellemelerin anlık bildirimini sağlayan özelliği IFS Streams Apple Watch uygulaması olarak da kullanılabilecek.

apple watchIFS Streams, IFS Applications kullanıcılarının gerçek zamanlı güncellemeler almasını, ilgili şirket bilgilerinin ve süreçlerinin durumunu takip etmesini sağlayan farklı bir uygulama olarak sunuluyor.

IFS Streams Apple Watch’ta

IFS Streams’de alarmlar tamamen özelleştirilebiliyor ve kullanıcının tercih ettiği ekrana aktarılıyor. IFS Streams masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan ya da tablet, akıllı telefon veya eşlik eden akıllı saat gibi mobil cihazlardan kullanılabiliyor. IFS Streams sayesinde kullanıcıların set edilmiş konularda meydana gelen her olaydan haberdar olmaları sağlanıyor. Uygulama, kullanıcıların bildirimleri türe göre filtrelemesine ve daha görünür olmaları için önemli alarmları işaretlemesine olanak tanıyor. IFS Streams oturum açmaya ya da ağ bağlantısına gerek olmaksızın demo verilerle Deneme modunda kullanılabiliyor.

IFS müşterilerinin IFS Applications kurulumuna bağlı olarak çalışan IFS Streams’in kullanılabilmesi için, şirketin IFS Touch Apps aboneliğinin geçerli olması gerekiyor.

IFS Streams uygulamasını iTunes‘tan indirerek deneyebilirsiniz.

Android telefon kullanıcılarına önemli not: IFS, ERP sistemini Samsung Gear akıllı saatlerle birleştiren ilk isim olduğunu açıkladı.