IFS Türkiye

IFS global şirketlerden edindiği 40 yılı aşkın iş tecrübesini, 20 yıldır Türkiye’deki iş dünyasına taşıyor. Farklı sektörlerden yüzlerce şirketi geleceğe taşıyan IFS Türkiye bünyesine kattığı yeni isimlerle kurumsal kimliğini güçlendirmeye devam ediyor. 2020’de IFS Türkiye, danışman kadrosunu %40, satış ve pazarlama kadrosunu %100, teknik kadrosunu ise %10 genişletti. Geliştirdiği inovatif çözümlerle farklı sektörlerin geleceğini tasarlayan IFS, 2020’de stratejik atamalarla enerjisini yeniledi.

IFS Türkiye

Endüstri mühendisliği ile pazarlama iletişimi alanlarını harmanlayan Hilal Piyade Göksu, kariyerini yurt dışı deneyimiyle zenginleştirdi. Rekabetin yoğun olduğu ABD’de çalışma fırsatı bulan Göksu, iş kültürünü çeşitlendirerek kendi alanında fark yarattı. Eylül 2020 itibari ile IFS Türkiye’nin pazarlama departmanı ona emanet.

Eğitimin gücüne ve sürekli öğrenmeye kendini adamış Mert Akandere ise iş hayatında asla mevcutla yetinmemesi ve mükemmele ulaşma isteği ile biliniyor. Yurt içi ve Yurt dışında birçok global firmada satış deneyimi bulunan Akandere, 2020 Ağustos itibari ile tecrübelerini IFS Türkiye’de Satış Yöneticiliği göreviyle taçlandırıyor.

IFS Türkiye strateji ekibi yenileniyor

Yasin Şükrü Gürdemir kurumsal iş uygulamaları satış ve danışmanlığı üzerine uzmanlaştı. Kariyerinde pek çok başarı elde eden Gürdemir, yazılım alanında önde gelen şirketlerin satış departmanlarında görev aldı. Kurumsal iş uygulamalarının sanayinin kalbi olduğunu ifade eden Gürdemir, Haziran 2020 itibari ile IFS Stratejik Müşteri Direktörlüğüne atandı.

 

IFS Türkiye yeni dönemde işe alımlarda kriter olarak globalleşen iş hayatının dinamiklerini daha yakından takip edebilmek ve uygulamak adına yurt dışı deneyimini de ekledi. Bu kararın bir sonucu olarak yurt dışı ve yurt içinde çok uluslu şirketlerde satış tecrübesi bulunan Dilara Öztürk’ü IFS Stratejik Müşterilerden Sorumlu Satış Direktörü olarak ekibine dahil etti. IFS’in Türkiye’deki Müşteri portföyünü genişletmek ve stratejik müşteri referanslarını arttırmak Öztürk’ün hedefleri arasında yer alıyor.

 

IFS Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk ise ekipteki büyümeyle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Çeşitlilik, IFS için bir rehber ilke ve kişisel olarak da benim en önem verdiğim konulardan birisi arasında yer alıyor. IFS Türkiye ekibindeki bu büyümenin bize ve müşterilerimize yeni değerler sağlayacağına inanıyorum.”