IFS, yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çözümlerini, 14-17 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek WIN EURASIA fuarında tanıtacak.  

Şirket fuar kapsamında ayrıca ”IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar” paneli düzenleyecek ve Endüstri 4.0 çağı şirketlerinden başarı öykülerini paylaşacak.  

 

WIN EURASIA

 

Geçtiğimiz sene WIN EURASIA çatısı altında birleşen WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları, bu yıl 14-17 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da düzenlenecek.

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS de, Avrasya Bölgesi’nin en büyük endüstri fuarıWIN EURASI’ya katılacak ve ziyaretçilerini Endüstri 4.0 Festival alanındaki C235 numaralı stantta  ağırlayacak.

Şirket fuar kapsamında; yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere saha servis yönetimi, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini tanıtacak.

Endüstri devriminin ayak izleri “IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar” panelinde

 IFS fuar kapsamında ayrıca ”Fabrikalarda Dijital Dönüşüm” konulu konferans programı altında ”IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar” paneli düzenleyecek ve katılımcılara Endüstri 4.0 çağı şirketlerinden başarı öyküleri anlatılacak.

Moderatörlüğünü IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay’ın yapacağı ve Özaltın Holding, AKO Grup, FNSS Savunma Sistemleri, Durmazlar Makine ve Makyol İnşaat’tan üst düzey yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı panel; 15 Mart 2019 Cuma günü, Karadeniz Salonu’nda, saat 14:50’de başlayacak.