Nebim V3 ERP

Çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercihi olan Kiğılı, yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonları ile kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Moda sektörüne getirdiği yeniliklerle öncü bir rol üstlenen Kiğılı, dijital dönüşüm sürecinde Nebim V3 ERP ile yoluna devam etme kararı aldı. Trendleri kendi çizgisiyle yorumlayan firma, dijital dönüşüm konusundaki trendleri Nebim V3 ERP ile uygulayarak, pazardaki rolünü en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Nebim V3 ERP

1938 yılından bu yana erkek moda perakendeciliğinde uluslararası pazarlarda dünya çapında tercih edilen lider marka olma misyonuyla yoluna devam eden Kiğılı, tüm operasyonel süreçlerini yönetmek için Nebim V3 ERP’yi tercih etti. Moderatörlüğünü Kiğılı ve Nebim Proje Yöneticilerinin birlikte yaptıkları Kiğılı yönetiminin, anahtar kullanıcılarının ve Nebim ekibinin bir araya geldiği proje kick-off’u gerçekleştirildi.

Bugün dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderen Kiğılı, bu proje ile yurt içi ve yurt dışındaki bu büyük operasyonu, ürün yönetiminden satın almaya, satıştan CRM’e, üretimden finans ve muhasebeye kadar tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetecek.