Nebim Perakende Günleri Tasarımları blog oturum

Nebim, Perakende Günleri Oturumunda Yves Rocher’i Ağırlayacak

Perakende ve dijital ticaretin en büyük buluşması olan Perakende Günleri, bu yıl 29-30 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Teknoloji başta olmak üzere en yeni çözümleri sunan, sektörlerinde lider olan fuar katılımcısı firmalar ve üst düzey yöneticiler için buluşma noktası olan Perakende Günleri, bu yıl ‘Bir Sonraki Aşama: Perakende, E-Ticaret, Dijitalizasyon’ ana teması ile gerçekleştirilecek.

Nebim, oturumunda Yves Rocher CEO’su Elif Berker’i ağırlayacak.

Perakende Günleri 2024’te Nebim de oturum sponsoru olarak yerini alacak.  Nebim oturumunda Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı, Yves Rocher CEO’su Elif Berker’i ağırlayacak. Bu oturumda 1 Mart 2024’te hayata geçirilen Nebim V3 geçiş projesi kapsamında Yves Rocher Türkiye’nin 260 adet perakende mağazası, web, mobil uygulama ve pazar yerleri olarak tüm kanallarının sipariş, stok ve lojistik gibi kompleks operasyonel süreç yönetimlerinin bütünleşik ve teknolojik olarak nasıl çözümlendiği kapsamlı bir şekilde ele alınacak. Omni-Channel stratejinin perakende sektöründe nasıl bir dönüşüm yarattığı ve Yves Rocher gibi köklü bir markanın Nebim V3 ile dijitalleşme sürecine nasıl entegre olduğu da detaylarıyla anlatılacak.
Oturum Bilgileri
Oturum Günü: 30 Mayıs 2024 Perşembe
Oturum Saati: 15:45 – 16:05
Oturum Salonu: Sahne 3 – Hall 4

Ziyaretçiler Nebim’in standını ziyaret ederek yenilikçi çözümleri keşfedebilecek

İki gün sürecek Perakende Günleri boyunca ziyaretçiler Nebim’in standını ziyaret ederek, mağaza çalışanlarının tüm operasyonlarını, reyonda satış ve mobil ödeme işlemlerini yapabildiği Nebim V3 Mobil Mağaza, e-ticaret siparişlerinin en uygun lokasyondan karşılanarak optimum ürün yönetimi sağlayan Nebim V3 Perakende Sipariş Karşılama Yönetimi, sevkiyat ve rota planlama ve mobil teslimatçı uygulamalarını da içeren Nebim V3 Mobilya Sektörüne Özel Çözümler, Nebim V3’ün yeni versiyon yeniliklerinden olan ve firmaların kendi e-Ticaret sitelerinden ya da pazaryeri gibi platformlardan yaptıkları mikro ihracat satışları için Nebim V3 POS ile mikro ihracat faturası kesebilmelerini sağlayan Nebim V3 Mikro İhracat Uygulaması, Nebim V3 CRM geliştirmeleri başta olmak üzere Nebim’in sunduğu sektörel çözümleri yakından inceleme fırsatı bulacak.
Aynı zamanda ziyaretçiler, Nebim’in yeni iş ortakları entegre çözümlerinden, markaların dijital cüzdanlarını, sadakat programlarını bir arada sunan bir pazaryeri uygulaması olan Macellan SuperApp entegrasyonu, Masraff akıllı masraf yönetimi entegrasyonu ve müşteri bağlılığı ve sadakatinin artırılmasını sağlayan Cloud4Feed entegrasyonu hakkında da bilgi alabilecek.