BMD

Perakende sektörünün global anlamda sahip olduğu fırsatlara dikkat çekmek ve gençlerin sektörde daha aktif bir rol oynamasını sağlamak adına gerçekleştirilen BMD Gençlik Zirvesi’nin sponsoru Nebim oldu.

BMD

Markalı perakende sektörünün dünya çapında barındırdığı büyük fırsatlara dikkat çekmek ve özellikle iddialı gençleri sektöre kazandırmak için Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) tarafından düzenlenen Gençlik Zirvesi’nin ilki 25 Mart 2019’da Grand Pera Emek Sahnesi’ nde gerçekleşti.

Nebim’in sponsor olarak yer aldığı zirvenin açılış konuşmasını BMD Başkanı Sinan Öncel yaptı ve sektöre dair önemli mesajlar verdi. BMD Gençlik Zirvesi’nde Serdar Kuzuloğlu, Ayten Danışman, Fatoş Karahasan, Suat Soysal, Yelda İpekli ile Doç. Dr. Oytun Erbaş, perakende sektörü ve yeni trendler hakkındaki bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştılar.

Zirve katılımcıları Nebim’in standını ziyaret ederek Nebim V3 çözümleri hakkında bilgi edinme fırsatı da buldular. Mağazada müşterilere daha yakın ve hızlı destek vermek için Nebim’in Nebim V3 POS mağaza çözümlerine ilgi gösteren katılımcılar özellikle, mağazalarda çalışan perakende satış danışmanlarının, ürün ve müşteri bilgilerine gerçek zamanlı erişerek, mağazadaki müşterilere kişiselleştirilmiş satış fırsatları, ürün önerileri, alternatif ürün önerileri gibi daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmalarını sağlayan Nebim V3 Guided Sales uygulamasına ilgi gösterdi. Ziyaretçiler ayrıca İstanbul Havalimanı gümrüksüz satış mağazalarının yönetimiyle ilgili çözümleri de yakından inceleme fırsatı buldular.