CANIAS, 2008 yılının ilk ayında yaptığı 10 anlaşma ile yeni yıla hızlı bir başlangıç yaptı. Böylece, 2003 yılından bu yana her yıl ortalama %40 büyüyen IAS, 2008 yılında da hızlı büyüme trendini sürdüreceğini göstermiş oldu.

Altay Mermer, Erdoğanlar Alüminyum, Ecem Otomotiv, Fimaks Tarım Makineleri, Mercan Endüstriyel Tasarım Makineleri, Ar-Bus Otomotiv, Sözer Makina, Dinçkim Boya, Valfsan Dış Ticaret ve Asray gibi kendi sektörlerinde önemli isimler 2008 yılına başlarken, iş süreçlerinin yönetilmesinde, tercihlerini CANIAS ERP den yana kullandılar.

canias

IAS Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet Oturgan konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede “Ekonomide kriz beklentilerinin yoğunlaştığı bir dönemde verimlilik ve etkin çalışma koşulları oluşturmak isteyen firmaların, verimliliğin altın anahtarı ERP’ye gösterdikleri ilgi çok sevindirici. 19 yıllık tecrübe ile yoğun Ar-Ge ve geliştirme çalışmaları sonucunda ürettiğimiz, benzersiz teknoloji ve know how’a sahip CANIAS ERP den yana yapılan bu seçimler ise bizim için şaşırtıcı değil. 2003 yılından beri gerek Türkiye’de, gerekse dünyada sürekli büyüyoruz. CANIAS ERP ye olan ilgi her geçen yıl daha da artıyor. Bu hızlı başlangıç ile 2008′e de güvenle bakıyoruz.” dedi.

Kaynak: http://www.ias.com.tr/enterprise/news/20080225-canias-erp-2008.html