IFS, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de esnek ve kolay iş uygulamalarının yeni adı olarak kabul görüyor. Bundan altı yıl önce faaliyete geçen IFS-Türkiye, bu süre içerisinde projelerle, ülkemizde sayıları 100’ü aşan müşterilerine yüzde 40’lara varan verim artışları sağlıyor.

IFS

Şirketin çalışanları için mükemmel bir gelişim ortamı sağladığını dile getiren IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı, “IFS’in küresel yapılanmasında, dünyanın çeşitli bölgelerindeki ofislerde yer alan çalışanlar, başka ülkelerdeki ekip arkadaşlarıyla birlikte geliştirme ekipleri oluşturabiliyorlar. Bu ekipler, eldeki projeler doğrultusunda gerekli ürünlerin en hızlı şekilde tanımlanmasını, geliştirilmesini ve üretilmesini sağlıyor. Bugüne dek, Türkiye’den arkadaşlarımız da yurt dışında projelerde yer aldılar ve bir anlamda uzmanlığımızı ihraç etmiş oldular. IFS çalışanları, gerçek anlamda dünya vatandaşlarıdır” şeklinde konuştu.

Öztürk, 6 yıllık geçmişi ile Türk BT sektöründe görece olarak genç bir kurum olan IFS-Türkiye’nin, başarıları ve çalışma ortamı ile pek çok profesyonelin ilgisini çektiğini de sözlerine ekledi ve şöyle konuştu: “Hizmet ve fayda sağladığımız müşterilerimizin sayısı arttıkça, ekibimiz de büyüyor. IFS’in kurum kültürünü biz de benimsiyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz kadar, sektörün deneyimli yeteneklerini bir araya getiren ekibimiz de bize güç katıyor.”